Як вибрати склоомиваючу рідину?

Склоомиваючі рідини

Склоомиваюча рідина – справжній must have для кожного автовласника, бо чисте лобове робить водіння не тільки приємнішим, але і безпечнішим, забезпечуючи хорошу  видимість. Практика вже довела, що використання звичайної води абсолютно неефективне, особливо в холодну пору року. Крім того, домішки, що містяться в ній, можуть сприяти накопиченню окислів і солей, які забивають форсунки. Тому будь-який водій, якому дороге його авто, не стане вдаватися до такого сумнівного рішення, коли на ринку запропоновано різноманіття склоомиваючих рідин, купити які можна за кілька кліків.

 

Різновиди склоомиваючих рідин

Перш за все, слід зазначити, що склад будь-якого матеріалу для очищення скла розроблений таким чином, щоб видаляти різні види забруднень. Сюди входять не тільки пил або брудні розводи, а й жири, наліт міських газів, які постійно накопичуються на склі.

Формула будь-якої склоомиваючої рідини має дві хімічні основи – розчинник і поверхнево-активні речовини. Саме остання визначає основні технічні характеристики чистячого матеріалу. Від цього залежить сезонність застосування.

Є літні та зимові склоомиваючі рідини. Їх ключова відмінність полягає в температурі замерзання. Це визначає кількість спирту в складі. Чим нижче вміст – тим більше рідина піддається впливу низьких температур. Тому автомобілісти поспішають купити склоомиваючий матеріал, відповідний сезону, щоб він був дійсно ефективним.

 

Головні фактори при виборі скломиючих рідин

Обирати склоомиваючу рідину за ціною – велика помилка, тому що неякісний продукт може пошкодити лакофарбове покриття і виправити це буде набагато дорожче, ніж від початку придбати якісний чистячий матеріал. При виборі склоомиваючої рідини рекомендується звернути увагу на ряд показників:

• найкраще, якщо спирт у складі метиловий, етиловий або ізопропіловий;

• в якості добавок мають бути введені нейтралізатори, що запобігають окисленню розчину;

• запах. Різкий неприємний запах свідчить про використання агресивних хімікатів, здатних пошкодити лакофарбове покриття або гумові ущільнювачі.

Асортимент склоомиваючих рідин на Top Dealer

Інтернет-магазин Top Dealer представив у своєму каталозі продукцію кращих виробників, які вже завоювали довіру клієнтів і стали лідерами ринку. Суми мінімального замовлення немає. Продукцію можна купувати як оптом, так і в роздріб. Оформляйте замовлення через Корзину в будь-який зручний для вас час. Доставка доступна на території всієї України. Якщо виникнуть будь-які питання щодо вибору продукції звертайтеся за номерами, вказаними в розділі Контакти, і менеджери вас проконсультують.